Asmain [PBF Turowy]

Asmain [PBF Turowy]

Asmain [PBF Turowy]

Stary porządek wali się w gruzy.
Wojny rozszarpują Amain niczym ostre kły drapieżnika świeżą ofiarę. Zdrada czai się na każdym kroku, żaden monarcha nie może czuć się bezpieczny...
Gdy władcy wszystkich państw skaczą do gardeł sobie i sąsiadom mroczne znaki zwiastują przebudzenie dawnego wroga, dotąd uśpionego, który może znów zatrząść posadami Asmain... Może uda mu się to, co nie powiodło się trzy wieki wcześniej?
Gdzieś w centrum tego chaosu znajdujesz się Ty, panujący cesarz, król, książę, imperator, najwyższy kapłan czy też jak chcesz być tytułowany, ekscelencjo. Stoi przed Tobą niełatwe zadanie: Przygotować swój kraj na powrót odwiecznego wroga, a wcześniej nie dać się pokonać sąsiednim krainom i wydrzeć im to, co Ci się należy z woli bogów: Władzę nad okolicznymi ziemiami... A może i całym Asmain?
Mędrcy mawiali, że jeśli chcesz pokoju, szykuj się do wojny... Ale co zrobić, gdy wojna już trwa? Pokaż swój sposób, władco: Szczwana dyplomacja? Ekonomiczna dominacja? Niezwyciężona armia? Wybór należy tylko i wyłącznie od Ciebie... Tak jak losy Twego kraju i narodu... Czy staniesz na wysokości zadania? Czy Twoje imię zostanie wyryte na panteonie sławy złotymi zgłoskami? Przekonajmy się!

Temat przypięty Temat zamknięty Najważniejsze Informacje
Temat przypięty Rynsztok
  • autor tematu Kuba1001
  • 1027 wiadomości
  • ostatnia dzisiaj, 09:53 przez Ether
Temat przypięty Temat zamknięty Regulamin
Temat przypięty Temat zamknięty Skarbiec
Dyplomacja
Rozgrywka
Handel
Jednostki
Temat zamknięty Herosi
Wybór państwa
Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Kuba1001
Właściciel: Kuba1001
Grupa posiada 2607 postów, 10 tematów i 22 członków

Opcje grupy Asmain [PBF ...

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Asmain [PBF Turowy]