[PROBLEM] Laptop po wymianie dysku twardego i Europa Universalis IV

Avatar
SiMmoNneRr
Witam.
Mam problem związany z grą EU4. Ostatnio w laptopie padł mi twardy dysk, przez co zmuszony byłem oddać go do naprawy. Komputer wrócił, tak więc postanowiłem od razu zainstalować Steam i pograć sobie w wyżej wymienioną grę. Zainstalowałem ją, kliknąłem 'GRAJ' i nic. To znaczy nic się nie pojawiło, ani launcher, ani żaden komunikat.
Jeżeli chodzi o programy potrzebne do odpalenia gry, to mam wszystko aktualne. Ciągle nie wiem w czym leży problem. Proszę o szybką pomoc, z góry dzięki!

Avatar Dark_Dante
W menadżerze zadań pokazuje, że gra jest włączona?

Avatar gulasz88
Mam kilka propozycji.
1. Odpal bezpośrednio z pliku .exe.
2. Odpal w trybie online.
3. Ten sposób może wydać się dziwny, ale mi to pomogło. Spróbuj zainstalować i odpalić program na innym sprzęcie, pograć przez chwilę,a potem wrócić do swojego komputera.

Avatar
SiMmoNneRr
Nie, jak pisałem, nie wyskakuje żadne okno, oczywiście prócz 'Przygotowanie do uruchomienia Europa Universalis IV...".

edit: Drugiego komputera nie posiadam, niestety.
edit2: Cóż, nie mogę uruchomić gry nawet z '.exe'...

Avatar gulasz88
Równie dobrze możesz udostępnić na chwilę konto swojemu kumplowi by on to zrobił.

Avatar
SiMmoNneRr
Nie mam kumpla-informatyka, który by to załatwił. Laptop oddałem do speca.

Odpowiedź

Pokaż znaczniki BBCode, np. pogrubienie tekstu

Dodaj zdjęcie z dysku

Dodaj nowy temat Dołącz do grupy +
Avatar Koteczek_21
Właściciel: Koteczek_21
Grupa posiada 75278 postów, 2325 tematów i 1463 członków

Opcje grupy Świat Gier

Sortowanie grup

Grupy

Popularne

Wyszukiwarka tematów w grupie Świat Gier